toggle

Stránky archivovány

 

Návštěvnost


Dnes:57
Včera617
Tento měsíc:14913
Celkem:667049

Anketa

V jakých legiích bojoval Váš předek?
 

Překlad

Czech Belarusian Bulgarian Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian
Křest publikace LEGIONÁŘI TRUTNOVSKA - Trutnov - 25. 9. 2011 Tisk Email

V neděli odpoledne jsme se vydali směr Trutnov, kde se v místním muzeu konal křest publikace s názvem Legionáři v boji za vznik Československa – Legionáři okresu Trutnov. Nelze nezmínit, že jedním z autorů je člen našeho klubu Bernard Panuš, který na křtu pochopitelně nechyběl. Tato akce byla zahájená v pět hodin odpoledne za hojné účasti jak autorů publikace, tak pozvaných hostů.

Byla zahájena proslovy Bc. Honzy Juřeny, Mgr. Ondřeje Vašaty a Ing. Tomáše Pilvouska. Následoval samotný křest publikace a přípitek.  Po ukončení této oficiální části si autoři vzájemně vyměnili podpisy a přesunuli se k občerstvení, kde se v družné konverzaci vzájemně plácali po zádech a dávali najevo radost, že publikace je na světě.  Poté jsme se v hojném počtu přesunuli do nedaleké restaurace, kde ono veselí pokračovalo. Když se připozdilo, vyrazili jsme směr Hradec Králové, kde jsme vyložili hradeckou část posádky, tedy Radka, a se zbytkem posádky pokračovali směr Praha.


Autor: Bc. Monika Doubková


Fotogalerie